ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,8964
EURO
31,2143
ALTIN
1.885,12
BIST
7.978,82

BU ŞEHRİN KADINLARI RİZE VE SİİRT BULAŞMASI PROJESİ

BU ŞEHRİN KADINLARI RİZE VE SİİRT BULAŞMASI PROJESİ
A+
A-

Vali Ali Fuat Atik, “Bu Şehrin Kadınları Rize&Siirt Buluşması” Projesi kapsamında, ‘Rize Ebrulu Yaşam ve Sanat Derneği’ Başkanı Hülya Cerrahoğlu, ‘Siirt Sosyal Girişimci Kadınlar Derneği’ Başkanı Nurten Temiz ve beraberindeki heyeti kabul etti.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü, Sivil Toplum Kuruluşları 2019 yılı Proje Destek Programı Kapsamında destek almaya hak kazanan “Bu Şehrin Kadınları Rize&Siirt Buluşması” Projesi kapsamında, Siirt’te gelen  ‘Rize Ebrulu Yaşam ve Sanat Derneği’ Başkanı Hülya Cerrahoğlu ve beraberindeki heyet, Vali Atik’i ziyaret ederek, proje hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Atik, Siirt ve Rize ilerimiz arasında kurulan gönül ve kardeşlik köprülerinin bu projeyle daha da güçleneceğine inandığını belirterek, Valilik olarak projeye destek verileceğini belitti.

‘Rize Ebrulu Yaşam ve Sanat Derneği’ Başkanı Hülya Cerrahoğlu da projeye desteklerinden dolayı Vali Atik ve eşi Fulya Atik’e teşekkür etti.

Siirt ve Rize’deki kadınların başarılarını, hayattaki mücadelelerini, azimlerini, kadın gözüyle hayata kattıkları değerleri gözler önüne sermek amacıyla projenin hazırlandığını kaydeden Cerrahoğlu, “6-8 Mart tarihlerinde Siirt kent merkezinde Dünya kadınlar Günü dolayısıyla bir dizi etkinliğin düzenleneceğini,  ayrıca 16-19 Nisan 2020 tarihinde de Siirtimizi Rize’de misafir edeceğiz.” dedi.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğraf ile sona erdi.

Valilik ziyaretlerini tamamlayan Rize Ebrulu Yaşam ve Sanat Derneği’ Başkanı Hülya Cerrahoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra ilimizin tarihi, doğa ve kültürel mekânlarını gezdiler.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.