YeniSiirt.com: Siirt'in en kapsamlı haber sitesi.Siirt Son dakika haberleri ve en güncel gelişmeler Yenisiirt.com'da.
DOLAR
18,8053
EURO
20,4336
ALTIN
1.164,91
BIST
5.191,83

EVLERİNİ SU BASAN VATANDAŞLAR BELEDİYEYE TEPKİ GÖSTERDİ

EVLERİNİ SU BASAN VATANDAŞLAR BELEDİYEYE TEPKİ GÖSTERDİ
A+
A-

Siirt’te sağanak yağış nedeniyle bir evi su bastı, ev sahibi Siirt belediyesine isyan etti
Siirt’te etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle bir evi su bastı. Ev sahibi Lazgin Özek, Siirt Belediyesi yetkililerine haber vermesine rağmen belediye çalışanlarının olaydan 3 saat sonra gelmesine isyan etti.
Siirt Kooperatif Mahallesi Fikri Güneri Caddesinde 3 katlı bir evin giriş katında oturan Lazgin Özbek’e ait evi su bastı. Ev sahibi Özek, olayı belediye yetkililerine haber vermesine rağmen aradan 3 saat geçtikten sonra gelen belediye personellerinin hiç bir şey yapmadan geri dönmelerine isyan etti.
Evini su bastığını ve belediyeden yardım istemesine rağmen kimsenin olayla ilgilenmediğini belirten ev sahibi Lazgin Özek, “Logar suyu bizim evi bastı biz perişan durumda kaldık. Belediye ekiplerini çağırmamıza rağmen kimse bize yardım etmeye gelmedi. 3 saat aradan sonra geldiler. Benim evde engelli yatalak çocuğum olduğu için bilmiyorum yani, evimiz pislik içinde kaldı ne yapacağımızı şaşırdık. Bizi yardımcı olmadı belediye personellerinden. 3 saat aradan sonra geldiler yardıma. Ben kendi imkanlarımla kendi evimin borusunu kırarak evin suyunu tahliye etmişim” dedi.

siirthaber-habersiirt-yenisiirt-yenisiirthaberleri-siirt-siirtsondakika-yenisiirt.com-haberleriyenisiirt-iç

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.