Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,4235
EURO
28,9499
ALTIN
1.653,79
BIST
8.260,05

EVLERİNİ SU BASAN VATANDAŞLAR BELEDİYEYE TEPKİ GÖSTERDİ

EVLERİNİ SU BASAN VATANDAŞLAR BELEDİYEYE TEPKİ GÖSTERDİ
30 Ekim 2019 13:24
727
A+
A-

Siirt’te sağanak yağış nedeniyle bir evi su bastı, ev sahibi Siirt belediyesine isyan etti
Siirt’te etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle bir evi su bastı. Ev sahibi Lazgin Özek, Siirt Belediyesi yetkililerine haber vermesine rağmen belediye çalışanlarının olaydan 3 saat sonra gelmesine isyan etti.
Siirt Kooperatif Mahallesi Fikri Güneri Caddesinde 3 katlı bir evin giriş katında oturan Lazgin Özbek’e ait evi su bastı. Ev sahibi Özek, olayı belediye yetkililerine haber vermesine rağmen aradan 3 saat geçtikten sonra gelen belediye personellerinin hiç bir şey yapmadan geri dönmelerine isyan etti.
Evini su bastığını ve belediyeden yardım istemesine rağmen kimsenin olayla ilgilenmediğini belirten ev sahibi Lazgin Özek, “Logar suyu bizim evi bastı biz perişan durumda kaldık. Belediye ekiplerini çağırmamıza rağmen kimse bize yardım etmeye gelmedi. 3 saat aradan sonra geldiler. Benim evde engelli yatalak çocuğum olduğu için bilmiyorum yani, evimiz pislik içinde kaldı ne yapacağımızı şaşırdık. Bizi yardımcı olmadı belediye personellerinden. 3 saat aradan sonra geldiler yardıma. Ben kendi imkanlarımla kendi evimin borusunu kırarak evin suyunu tahliye etmişim” dedi.

siirthaber-habersiirt-yenisiirt-yenisiirthaberleri-siirt-siirtsondakika-yenisiirt.com-haberleriyenisiirt-iç

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.