Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EVLERİNİ SU BASAN VATANDAŞLAR BELEDİYEYE TEPKİ GÖSTERDİ

Siirt’te sağanak yağış nedeniyle

Siirt’te sağanak yağış nedeniyle bir evi su bastı, ev sahibi Siirt belediyesine isyan etti
Siirt’te etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle bir evi su bastı. Ev sahibi Lazgin Özek, Siirt Belediyesi yetkililerine haber vermesine rağmen belediye çalışanlarının olaydan 3 saat sonra gelmesine isyan etti.
Siirt Kooperatif Mahallesi Fikri Güneri Caddesinde 3 katlı bir evin giriş katında oturan Lazgin Özbek’e ait evi su bastı. Ev sahibi Özek, olayı belediye yetkililerine haber vermesine rağmen aradan 3 saat geçtikten sonra gelen belediye personellerinin hiç bir şey yapmadan geri dönmelerine isyan etti.
Evini su bastığını ve belediyeden yardım istemesine rağmen kimsenin olayla ilgilenmediğini belirten ev sahibi Lazgin Özek, “Logar suyu bizim evi bastı biz perişan durumda kaldık. Belediye ekiplerini çağırmamıza rağmen kimse bize yardım etmeye gelmedi. 3 saat aradan sonra geldiler. Benim evde engelli yatalak çocuğum olduğu için bilmiyorum yani, evimiz pislik içinde kaldı ne yapacağımızı şaşırdık. Bizi yardımcı olmadı belediye personellerinden. 3 saat aradan sonra geldiler yardıma. Ben kendi imkanlarımla kendi evimin borusunu kırarak evin suyunu tahliye etmişim” dedi.

siirthaber-habersiirt-yenisiirt-yenisiirthaberleri-siirt-siirtsondakika-yenisiirt.com-haberleriyenisiirt-iç

Seni Gidi Kopyacı :)))