Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Muhtar Adayı Eker: “Yaptığım Hizmetler Yapacaklarımın Garantisidir”

2014 yılından beri Veysel

2014 yılından beri Veysel Karani Mahallesinde muhtarlık görevini yürüten Halil Eker, bu güne kadar yaptığı hizmetlerin yeni dönemde yapacağı hizmetlerin garantisi olduğunu belirtti.
Başlattığı projeleri tamamlamak için tekrar aday olduğunu belirten Eker, yeni yerleşim alanı olmasına rağmen mahalleye alt yapıdan yola ve doğal gaza kadar bir çok hizmetin gelmesini sağladığını belirtti.
Bu mahallenin en eski sakinlerinden birisi olduğunu ifade eden Eker” Mahallemizin alt yapı ve su sorununu çözdüm. Doğal gaz getirdik. 25 metre genişliğinde yollar yaptık. Cadde ve sokak aydınlatmasını tamamladık. Sık sık yaşanan elektrik kesintilerini sona ermesini sağladık.
Yeşilselvi Camisinin yapılması için çaba harcadık. Ulaşım sorununu çözdük. Günde 12 belediye otobüsü mahalleye sefer yapıyor. Bunların yanı sıra daha bir çok hizmetlerin gelmesine vesile oldum. Bu güne kadar yaptığım hizmetler yeni dönemde yapacaklarımın garantisidir. Şimdiye kadar her ortamda mahallemizin sorunlarını dile getirdim ve hizmet yapılmasını istedim. Bundan sonra da bunu devam ettireceğim.” Dedi.

Seni Gidi Kopyacı :)))