Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Yeni Başhekim Dr. Çağdaş Kaynak İle Kaliteli Hizmet İçin Atılım Başlıyor

Siirt Eğitim ve Araştırma

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uyku laboratuvarı kuruluyor.
Hastahane Baştabibi öğretim üyesi kardiyoloji uzmanı Dr Çağdaş Kaynak, Kanal 56 Tv de genel yayın yönetmeni Ayhan Mergenin yayın konuğu oldu.
Dr. Çağdaş “Hastanede vatandaşa daha kaliteli ve daha seri hizmet verebilmek amacıyla bir atılım başlattık. Bir yandan hekim ve personel eksiğimizi gidermeye çalışırken, öbür yandan da eksik olan birimlerimizi kuruyoruz. Bu kapsamda çocuk kardiyoloji ve çocuk nöroloji uzmanlarımız göreve başlıyorlar. Yine bu kapsamda tıbbı ekipmanlarımızı ve cihazlarımızı yeniliyoruz. İhtiyaç duyulan uyku laboratuvarını bir aya kadar faaliyete geçiriyoruz. Ayrıca başlattığımız by-passa açık kalp ameliyatlarını kalıcı hale getirmek için çalışıyoruz. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki hastanemizde ancak büyük merkezlerde yapılan bir çok önemli ameliyatı yapabiliyoruz.”dedi.
Dr. Kaynak yürüttükleri çalışmalarda kendilerine her türlü desteği Vali Dr. Kemal Kızılkaya, Milletvekili Mervan Gül, il başkanı Av. Ekrem Olgaç ve il Sağlık Müdürü Dr. Erol Emre Ömüre teşekkür etti.

Seni Gidi Kopyacı :)))