Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
27,4167
EURO
28,9153
ALTIN
1.652,95
BIST
8.242,25

SİİRT TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ HİZMET BİNASI YAPILACAK

SİİRT TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ HİZMET BİNASI YAPILACAK
11 Ekim 2019 10:03 | Son Güncellenme: 11 Ekim 2019 13:07
587
A+
A-

Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün yeni hizmet binasına kavuşuyor.

Siirt AK parti milletvekili Osman Ören Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün yeni hizmet binasına kavuşacağını belirtti. Ören yaptığı açıklamada, bölgenin tarım ve hayvancılık açısından önemine değindi.

Hükümet olarak her alanda olduğu gibi tarım ve hayvancılık alanında da önemli çalışmalar hayata geçirdiklerini ifade eden Ören, “Hayata geçirdiğimiz bu çalışmalardan ilimizin de en iyi şekilde faydalanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için de Bakanlığımız nezdinde gerekli görüşmeleri yapmaya ve ilimizin ihtiyaçlarını gidermeye, sorunlarını çözmeye devam ediyoruz.” dedi.

Çalışmalar kapsamında hizmet binası depreme dayanıklılık testinde olumsuz çıkan Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün yeni bir binaya kavuşacağına dikkati çeken Ören, şunları kaydetti:

“Müdürlüğümüzün yeni hizmet binasının projesini sonuçlandırdık. En yakın zamanda temelini atarak çiftçilerimizin ve üreticilerimizin daha da iyi hizmet almasını sağlayacağız. Bölgemizin ve ülkemizin en iyi hizmetlere layık olduğunun farkındayız. İlimize hayırlı olsun.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.