ref: refs/heads/v3.0
Güçlü haber kadrosu ile, en son ve güncel Siirt haberlerini, son dakika Siirt haberlerini bulabileceğiniz tarafsız Siirt haber sitesi. Siirt haber • Siirt Haberleri • Son dakika Siirt haberleri • En son Siirt Haberleri
Siirt haberleri son dakika,Yeni Siirt Haber,Siirt haber sitesi,Siirt,Yenisiirt,Yeni Siirt,Yeni Siirt Haber,
DOLAR
28,9211
EURO
31,4748
ALTIN
1.940,44
BIST
8.026,27

SİİRT VALİSİ ALİ FUAT ATİK, STK TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

SİİRT VALİSİ ALİ FUAT ATİK, STK TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU
18 Şubat 2020 13:50
428
A+
A-

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, ildeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Kent Merkezindeki özel bir kahvaltı salonunda gerçekleştirilen toplantıda; çeşitli STK temsilcileri ile ilimizin gündemine dair değerlendirmelerde bulunuldu.

İlimize yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ile kentin sorunları ve yürütülen çalışmalar üzerine STK temsilcileri ile sohbet eden Vali Atik, Siirt’in önümüzdeki süreçte daha iyi noktalara geleceğini ifade ederek, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Vali Atik, düzenlenen sohbetli kahvaltı programı nedeniyle de STK’lara teşekkür ederek, sivil toplum örgütlerinin görüş ve önerilerine her zaman değer verdiklerini, ilin menfaatleri doğrultusunda hep birlikte Siirt için çalışacaklarını söyledi.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları veren Vali Atik, “Yaratılanı severiz, yaratandan ötürü” şiarını esas alan bir yönetim anlayışı ile hareket ettiklerini, kentin huzur ve barış ikliminin sağlanmasında ve kentin sorunlarının çözümünde, sivil toplum örgütlerinin önemli katkılar sunduğunu dile getirdi.

STK’ların devletin sahadaki gözü ve kulağı olduğunu kaydeden Vali Atik, hedeflerinin hep birlikte kenti daha yaşanılabilir bir hale getirmek olduğunu ifade etti.

Vali Atik önümüzdeki haftalarda, mesleki STK’lar, sendikalar ile yerel ve yaygın basın mensupları ile de bir araya gelerek, kentteki tüm yerel dinamikleri harekete geçirerek, ortak akıl ile kentin sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını belitti.

Toplantı, STK temsilcilerinin görüş, öneri ve taleplerinin dinlenmesi ile sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.