Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİİRT VALİSİ ALİ FUAT ATİK, STK TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

Siirt Valisi Ali Fuat

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, ildeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Kent Merkezindeki özel bir kahvaltı salonunda gerçekleştirilen toplantıda; çeşitli STK temsilcileri ile ilimizin gündemine dair değerlendirmelerde bulunuldu.

İlimize yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ile kentin sorunları ve yürütülen çalışmalar üzerine STK temsilcileri ile sohbet eden Vali Atik, Siirt’in önümüzdeki süreçte daha iyi noktalara geleceğini ifade ederek, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Vali Atik, düzenlenen sohbetli kahvaltı programı nedeniyle de STK’lara teşekkür ederek, sivil toplum örgütlerinin görüş ve önerilerine her zaman değer verdiklerini, ilin menfaatleri doğrultusunda hep birlikte Siirt için çalışacaklarını söyledi.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları veren Vali Atik, “Yaratılanı severiz, yaratandan ötürü” şiarını esas alan bir yönetim anlayışı ile hareket ettiklerini, kentin huzur ve barış ikliminin sağlanmasında ve kentin sorunlarının çözümünde, sivil toplum örgütlerinin önemli katkılar sunduğunu dile getirdi.

STK’ların devletin sahadaki gözü ve kulağı olduğunu kaydeden Vali Atik, hedeflerinin hep birlikte kenti daha yaşanılabilir bir hale getirmek olduğunu ifade etti.

Vali Atik önümüzdeki haftalarda, mesleki STK’lar, sendikalar ile yerel ve yaygın basın mensupları ile de bir araya gelerek, kentteki tüm yerel dinamikleri harekete geçirerek, ortak akıl ile kentin sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını belitti.

Toplantı, STK temsilcilerinin görüş, öneri ve taleplerinin dinlenmesi ile sona erdi.

Seni Gidi Kopyacı :)))