Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya’dan Silahlı Çatışma Olayı İle İlgili Basın Açıklaması

Siirt’in Bahçelievler Mahallesi, Gaffar Okan Caddesi’nde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı karşısında meydana gelen silahlı çatışmayla ilgili olarak Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya bir basın açıklaması yaptı. Vali Kızılkaya, çatışmanın dünür iki aile arasında yaşanan husumetten kaynaklandığını belirtti.

Siirt'in Bahçelievler Mahallesi, Gaffar

Olay, saat 17:00 sularında Fethi Serin Camisi önünde gerçekleşti. Vali Kızılkaya, olayın meydana geldiği sırada bir taziye vesilesiyle aynı noktada bulunmaları nedeniyle güvenlik güçlerinin kısa sürede müdahale edebildiğini vurguladı.

Vali Kızılkaya açıklamasında şu ifadelere yer verdi, ” İlimiz 15 Temmuz Demokrasi meydanı Fethi Serin camisi önünde bugün saat 17 sularında aralarında daha önce husumet bulunan dünür iki aile arasında silahlı kavga olayı meydana gelmiştir. Olay esnasında bizim de bir taziye vesilesi ile aynı noktada olmamız hasebiyle güvenlik güçlerinin kısa sürede olaya müdahale imkanı olmuştur. Bu olayda iki vatandaşımız yaralanmıştır. Yaralıların hayati tehlikesi olmadığı bilgisi bize intikal etmiştir. Olaya karışanların tamamı güvenlik güçlerimiz tarafından yakalanmıştır. Konu hakkında detaylı adli ve idari soruşturma yürütülmektedir. Detaylı bir şekilde yürütülen bu soruşturmanın neticesi kamuoyu ile paylaşacaktır. Bunun haricinde ifade edilen bilgilere de itimat edilmemesi kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Seni Gidi Kopyacı :)))