Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİİRT’TE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUNDU

Siirt Ülkü Ocakları Başkanlığı,

Siirt Ülkü Ocakları Başkanlığı, İdlip’de Esed rejiminin düzenlediği hain saldırı sonucu şehit olan askerler için mevlid-i şerif okuttu. Mevlide çok sayıda ülkücü ve vatandaş katıldı.

Siirt Ülkü Ocakları Başkanlığı himayesinde Yatsı namazına müteakip Halid Bin Velid Camii’nde mevlit programı düzenlendi.

Mevlit Programına; Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Siirt İl Başkanı M.Fatih Cantürk, Siirt Ülkü Ocakları Başkanı Abdulkadir Ekin, MHP Siirt Merkez İlçe Başkanı Nezir Marakçı, önceki dönem AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Siirt İl Emniyet Müdür Yardımcısı Halil Doğanay, Eruh Ülkü Ocakları Başkanı M.Can Özer, bazı kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İl Müftülüğünde görevli din görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okunmasının ardından, İl Müftüsü Ahmet Altıok tarafından aziz şehitler ruhlarına ithaf edilmek üzere hatmin duası yapıldı.

Siirt Ülkü Ocakları Başkanı Abdulkadir Ekin, “Şehit olan askerlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttuk. Emeği geçen ocak yöneticilerime, teşkilatıma, teşrifleriyle bizleri onurlandıran ülküdaşlarıma ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Allah bugünleri bir daha yaşatmasın, birliğimizi bozdurtmasın, ezanımızı dindirtmesin ülkemizi böldürtmesin” dedi.

Program çıkışında, Ülkü Ocakları üyeleri tarafından mevlit programına katılan vatandaşlara Gülsuyu ve lokum ikram edildi.

Seni Gidi Kopyacı :)))