Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te Tahrip Olan Yolların İyileştirilmesi İçin Belediye Bünyesinde Özel Ekip Kuruldu

Siirt Belediyesi, şehir genelindeki

Siirt Belediyesi, şehir genelindeki cadde, mahalle ve sokaklarda asfalt ve onarım çalışmalarını etkin bir şekilde başlattı. Siirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde hasar gören bölgelerde asfalt ve yama çalışmalarına hız verdi.

Vatandaşların taleplerini dikkate alan Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya’nın direktifleri doğrultusunda hareket eden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, üst yapıları zarar gören mahalle, cadde ve sokaklarda çalışmalarına başladı.

Yeni Mahalle Cengiz Topel Caddesi, Bahçelievler ve Kooperatif Mahallesinde hasarlı olan cadde, sokak ve mahallelerde Siirt Belediyesi tarafından asfalt ve yama çalışmaları gerçekleştirildi.

“ÖZEL EKİP KURULDU”

Vali Dr. Kemal Kızılkaya’nın yönlendirmesiyle Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde, şehir genelindeki tahrip olan yolların iyileştirilmesi amacıyla özel bir ekip oluşturuldu. Bu ekip, kent genelindeki çalışmalara devam ederek yolların yenilenmesine katkı sağlayacak.

Siirt Belediyesi, altyapıdaki bu önemli gelişmelerle şehir sakinlerine daha güvenli ve konforlu bir ulaşım deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Seni Gidi Kopyacı :)))